Kniha návštěv

Co se děje?

Hanka | 07.10.2012

Ahoj holky, co se děje ani nikdo sem nic nepíše. Číhala jsem celý minulý týden, kdo napíše komentář k našemu utkání v Čechticích a nikdo nic!!! To byl fakt náš velký den, hrály jsme asi dobře, ale chybělo nám trocha ke štěstí, aby to padlo do soupeřovi branky. My se snad nedočkáme, dočkáme , teď nás čeká zápas v Jesenici, tak to třeba konečně padne. Jinak tento sobotní zápas beru jako nejhorší, ty jo co s námi bylo, nebo si to nemyslíte?? Co nám chybí k tomu, aby jsme dávali góly? No nic, tak VŠICHNI HLAVU VZHŮRU A V JESENICI TO PADNE!!!!! Pěknou neděli a celý nadcházející týden.

Re: Co se děje?

Páťa | 07.10.2012

Hani, moc hezky napsaný. Vlastně se vším co jsi napsala souhlasím. Čechtice se nám povedly i když výsledek tomu nenapovídá. Teď to bylo bez šťávy (Petr nám to řekl v kabině naprosto trefně). Možná i chyběl čtvrteční trénink, možná nám nevyhovuje, když soupeř hraje hůř než mi. Těžko řici. Já rozhodně i nadále flintu do žita nezahazuji a těším se do Jesenice, že to tam konečně padne .... a že si to pořádně oslavíme. Jinak výsledek nyní Petrovice:Jesenice 0:0.

Co se děje?

Jarka | 08.10.2012

Hani napsala jsi to úplně trefně!! Je pravda,že v Čechticích to byl zápas výbornej a tento.....úplný propadák :( Prostě nejspíš trocha štěstí tam chybí,ale musíme prostě opravdu na tom hřišti nechat vše co v nás je!! Jinak se těch výher nedočkáme.Musíme se všichni kousnout a hrát tak,jak od nás Kozlik očekává.Děláme si ostudu nejen sobě,ale i chudákovi Kozlikovi.Takže se probereme a půjdem do toho hlava nehlava!!!Ono to přijde,já tomu věřím a budeme z toho mít všichni radost.Takže přesně tak.....hlavu vzhůru!!!Mějte se všichni moc fajn a ve čtvrtek na tréninku!Dávejte na sebe pozor,ať jste všici v pořádku :)

Re: Co se děje?

Čertík | 09.10.2012

Hanko, klid. Čertík se snad jednou na váš fotbal dostane a zpravodajství mít budete.

Omluva

Jindřiška | 01.10.2012

Předem se omlouvám na sobotu s Měchenicí. Mám školu.

dotaz

Simča | 25.09.2012

Ahojte mám dotaz ohledně nových dresů kdo má velikost M neodvezl jste si náhodou někdo omylem trenky domů z Jesenice?

turnaj

Simča | 24.09.2012

Turnaj

P.Svoboda | 20.09.2012

Čau holčiny,sraz v Jesenici v 9.00 účas nutná!!!!!!!!

Re: Turnaj

Simča | 21.09.2012