8. Borotice - Velká Lečice

10.10.2015 16:00

Páteční jihočeský zájezdovýlov na rybník Rožmberk, vzal někomu sílu na sobotní odpoledne do Borotic??? Překvapivou remízu jsme drželi do 75. minuty, potom rozhodl blbý přímák a nedorozumění brankáře s kapitánem. Zdeněk Houska lítal po lajně, rozdával přihrávky a přerušoval hru jako za mlada. Rákoska mladší měl za nerozhodnutého stavu gól na noze a radši se nechal o míč oškubat, PLANĚK!!! Před posledním podzimním domácím zápasem bychom měly zkonsolidovat síly a urvat tři body.

Borotice - Velká Lečice 4 : 1 (1:1)

Branky: Zbíral, Havelka, Petrák, vlastní - Hořák Jan z p.k.
Rozhodčí: Souček
Sestava Lečice:
                                                                    Petr Svoboda 7

Jan Hořák 6

Pišta 5,5                  Jan Srp 6           Zdeněk Houska 7,5            Martin Rákosník ml. 7
                                      Fanda Holec 6     Fanda Dědina 6,5   Zdeněk Zboženský -

Pepa Koc 6    Jaroslav Zboženský ml. 6,5

Střídání: 24. min. Jan Kopeček 6,5 za Zdendu Zboženskýho, 46. min. Libor Váňa 6 za Zdendu Housku, 65. min. Petr Dědina za Fandu Holce, 76. min. Pepa Hrbek za Jaroslava Zboženského ml.
Na lavičce připraven:  Tomáš Víšek, Jaroslav Zboženský st.
Hráči utkání: Zdeněk Houska
Žlutá karta: Pepa Koc, Jaroslav Zboženský ml., Pišta
Vedoucí mužstva: Patricie Kopečková
Trenér: Václav Dvořák
Chyběli: Martin Toman (nezájem o fotbal), Jakub Hořák (práce), Pepa Smetana (práce), Petr Štěpán (dovolená), Lukáš Kostečka (nezájem o fotbal)

Poslední domácí zápas na podzim odehrajeme 17.10. z Kosovou Horou od 15:30. Tým od Sedlčan se nachází v tabulce na sedmém místě s deseti body.