6. Daleké Dušníky B - Velká Lečice

30.09.2015 18:23

Sedm kulí jako v Sarajevu. Petr Svoboda opět kouzlil a zabránil debaklu. Rákoska po zranění běhal, makal, ale sám to nezvládne. Obávaný střelec Hoři zklamal v koncovce, zápas se mohl odvíjet jinak. Trenér Venca Dvořák stále čeká na vítězství. Chybí nám týmová bojovnost, obranný důraz a asi i trochu té kvality.

Daleké Dušníky B - Velká Lečice 7:1 (3:0)

Branky: Černý 2, Kobík 2, M. Švagr 2, Nováček - Dědina F.
Rozhodčí: Šusta
Sestava Lečice:

Petr Svoboda 7,5

Jan Hořák 6

Pišta 6           Jan Srp 6,5           Libor Váňa          Martin Rákosník ml. 7,5
                      Fanda Holec 5,5     Fanda Dědina 7   Zdeněk Zboženský

Pepa Koc 7    Jan Kopeček 6

Střídání: 24. min. Jaroslav Zboženský ml. 6 za Zdendu Zboženského, 46. min. Zdeněk Houska 6,5 za Libora Váňu, 46. min. Tomáš Víšek 6,5 za Pištu, 58. min. Pepa Hrbek 6 za Fandu Holce, 75. min. Jaroslav Zboženský st. za Martina Rákosníka ml.
Na lavičce připraven:  -
Hráči utkání: Petr Svoboda, Martin Rákosník ml.
Žlutá karta: -
Vedoucí mužstva: Patricie Kopečková
Trenér: Václav Dvořák
Chyběli: Martin Toman (nezájem o fotbal), Jakub Hořák (práce), Pepa Smetana (práce), Petr Štěpán (dovolená), Lukáš Kostečka (nezájem o fotbal), Petr Dědina ml. (nemoc).

Příští zápas odehrajeme až 10. 10. na hřišti v Boroticích od 16 hodin. Dobříš C se ze soutěže odhlásila.