1. Kytín - Velká Lečice

23.08.2015 17:00

První mistrovské utkání pod trenérem Vencou Dvořákem neúspěšné. Hráčů před zápasem v kabině dost, konečně jsme viděli Kopce, nezklamal, jen musí přidat na fyzičce. Po nevyužitých šancích v prvním poločase jsme inkasovali gól do kabin. Ve druhém poločase byl už tlak otupělý. Za dobrý výkon si palec nahoru zaslouží Pepa Hrbek a Jaroslav Zboženský starší (ten si nechal po X letech obnovit registračku a pomohl týmu), kteří hru oživili. Ing. Tom Víšek si špatně vypočítal úhel dopadu a natáhl si po pěti minutách tříslo. Podzimní část = 3 domácí zápasy!!! (Dobříš C se odhlásili a poslední dva domácí zápasy bychom chtěli přehodit pořadatelství).

Kytín - Velká Lečice 2:0 (1:0)

Branky:  45. min. Lojek, 67. min. Lojek
Diváci: 115    Rozhodčí: Máša

Sestava Lečice: Petr Svoboda 7,5 - Zdeněk Houska 6,5 (45. min. Tom Víšek - , 50. min. Franta Holec 6) Lukáš Kostečka 7 (70. min. Jaroslav Zboženský st. -), Jan Srp 7, Pišta 7 - Martin Rákosník ml. 7, Fanda Dědina 8, Jan Hořák 7,5, Jaroslav Zboženský ml. 7,5 - Libor Váňa 6,5(45. min. Petr Dědina ml. 5,5, 78. min. Josef Hrbek - ) Jan Kopeček 6,5.

Hráč utkání: Fanda Dědina
Trenér: Václav Dvořák (známkování týmu určuje trenér, hráč musí mít odehráno alespoň 20 minut)
Vedoucí mužstva: Patricie Kopečková
Chyběli: Martin Toman (pískání), Josef Koc (zranění), Jakub Hořák (zapíjení dcerky Ivanky), Josef Smetana (zaměstnání), Petr Štěpán (hory)

Příští zápas odehrajeme na hřišti v nedalekých Petrovicích od 17 hod.