Re: Hoši, fotbalisté a webmasteři!

web | 20.03.2019

Podstatné informace, termíny zápasů jsou na našich stránkách již zaktualizované. Děkujeme za trpělivost!

Kluci proč nefungují čerstvé zprávy z fotbalu?

Pišta | 09.10.2018

a navíc krásné druhé místo po 6.10.2017

zdravím vás z dálky, a upozorňuji, že Velká Lečice

Pišta | 13.08.2018

je zakládajícím čestným členem oddílu fotbalového týmu jenž se zrodí na severu Dominikánské republiky - neboť na jeho založení přispěl jako první sponzor částkou 10 USD hráč Pišta z týmu Velká Lečice. Tímto zdravíme všechny ve Velké Lečici jak hráče tak příznivce fotbalu a přejeme úspěchy ve 3. třídě! Náš tým se jenom formuje a snad dojde i na lepší časy:

C se děje?

´Hodný Čertík | 10.04.2018

Dva dny po zápase v Hřiměždicích není na stránkách výsledek. Nejsem-li na zápase, mám se to dozvídat přes telefon?

Re: C se děje?

Správce | 13.04.2018

Pokud nejsou výsledky přímo zde na stránce, tak stačí kliknou na odkaz "aktuální výsledky zde" a vyjedou Vám nejaktuálnější výsledky všech zápasů v naší 4 třídě.

PS: za větší zpoždění se omlouvám. V první řadě se přiznám, že jsem na to zapomněl, což se může stát každému. A tak nějak jsem se motal kolem příprav na středeční mat. práci, což mě ale samozřejmě neomlouvá.