Lečice : Kňovice

Hoři | 19.09.2011

Krasne 3body,jak velka skoda ze se nevyhralo minuli tyden,snad sem to trochu odcinil sem rad ze sem se mohl zucastnit tam kde je mi to nejmilejsi..Ve Lhote to bude tezky musime hrat jeste lip a hlavne byt disciplinovany..Jo a Dane,kdyz mas ten fotak na ten zapas tak sis mel vzit Mesiho a Kostu st. stranou a udelat jim taky tu profilovku oni za tebou chodit sami taky nebudou..

Hoši z Kamýka Vás pěkně okopávali!

Pischtavontokaj | 12.09.2011

Když Vás začali okopávat a neustále to dělali měl kapitán našeho mužstva ihned upozornit na to rozhodčího . To, že se budeme jen hádat s nimi nepomůže a ani nepomohlo. V té chvíli když se soupeř takto chová je potřeba přitvrdit hru! Nebo nemáme na ně v tomto ohledu? Bojíme se? Já jsem nastoupil na závěr zápasu na 10 minut . Zkoušeli to na mně taky. Dal jsem mu pár ran do prsou a pošlapal jsem toho snědého pitchusmana i jeho kolegy, co mě pěstmi mlátili pokaždé když to šlo. Další tři na mě vyrukovali a udělal jsem jim to samé - nenechám si to líbit, když rozhodčímu je to jedno, já hraju férově a nemám zapotřebí aby tato lůza z některých mužstvev nám lámala nohy! Věřím, že jsme kolektiv a začneme hrát i tvrdě a nejen strašit je držkováním. Výkon ubohý a není to vinou našeho brankáře i když druhý gól v podstatě se dal chytat. Do dalších bojů a hlavně gólů.

Staré fotky

Čertík | 09.09.2011

Mám naskenované fotky z 80. let, až přinesu CD, mohly by se přendat do fotogalerie. Spoustu jsem jich už dříve rozdal. Máte-li někdo nějaké a chcete-li být také na naší stránce, přineste mi je. Za skenování poděkujme paní Věře Bejšovcové, vrchní komisařce z M.A.S.H. Areny.

Zkurvená letadla, já je tak nenávidím

Pischtavontokaj | 07.09.2011

ČEST PAMÁTCE SPORTOVCŮM-HOKEJISTŮM ČR! Za všechny sportovce Sokola Lečice

St.Huť : Lečice

Hoři | 06.09.2011

Po delsi dobe docela dobry referat Miro..je to takhle lepsi kdyz napises vic o fotbale..jinak si myslim ze vyhra zaslouzena,SUPER KLUCI,jen tak dal!!!