DISKUSE / KNIHA NÁVŠTĚV

Lecice : Visnova

Hoři | 04.10.2011

kdepak ten referat vazne..

Re: Lecice : Visnova

Čertík | 04.10.2011

Jsem nachcípaný, úterek je taky brzy.

KLUCI MY SE TAM v 11 lidech na hřišti asi navzájem pleteme...

Pischtavontokaj | 24.09.2011

nemohli bychom již od příště nastupovat třeba jen v deseti?A tehdy začínáme až hrát s nasazením a v 11-ti to neumíme? :))))))) To mě napadlo na hřišti s Lhotou, když už jsme hráli jen v osmi hráčích.

Lečice : Kňovice

Hoři | 19.09.2011

Krasne 3body,jak velka skoda ze se nevyhralo minuli tyden,snad sem to trochu odcinil sem rad ze sem se mohl zucastnit tam kde je mi to nejmilejsi..Ve Lhote to bude tezky musime hrat jeste lip a hlavne byt disciplinovany..Jo a Dane,kdyz mas ten fotak na ten zapas tak sis mel vzit Mesiho a Kostu st. stranou a udelat jim taky tu profilovku oni za tebou chodit sami taky nebudou..

Hoši z Kamýka Vás pěkně okopávali!

Pischtavontokaj | 12.09.2011

Když Vás začali okopávat a neustále to dělali měl kapitán našeho mužstva ihned upozornit na to rozhodčího . To, že se budeme jen hádat s nimi nepomůže a ani nepomohlo. V té chvíli když se soupeř takto chová je potřeba přitvrdit hru! Nebo nemáme na ně v tomto ohledu? Bojíme se? Já jsem nastoupil na závěr zápasu na 10 minut . Zkoušeli to na mně taky. Dal jsem mu pár ran do prsou a pošlapal jsem toho snědého pitchusmana i jeho kolegy, co mě pěstmi mlátili pokaždé když to šlo. Další tři na mě vyrukovali a udělal jsem jim to samé - nenechám si to líbit, když rozhodčímu je to jedno, já hraju férově a nemám zapotřebí aby tato lůza z některých mužstvev nám lámala nohy! Věřím, že jsme kolektiv a začneme hrát i tvrdě a nejen strašit je držkováním. Výkon ubohý a není to vinou našeho brankáře i když druhý gól v podstatě se dal chytat. Do dalších bojů a hlavně gólů.

Záznamy: 366 - 370 ze 382
<< 72 | 73 | 74 | 75 | 76 >>

Přidat nový příspěvek