Hoši z Kamýka Vás pěkně okopávali!

Pischtavontokaj | 12.09.2011

Když Vás začali okopávat a neustále to dělali měl kapitán našeho mužstva ihned upozornit na to rozhodčího . To, že se budeme jen hádat s nimi nepomůže a ani nepomohlo. V té chvíli když se soupeř takto chová je potřeba přitvrdit hru! Nebo nemáme na ně v tomto ohledu? Bojíme se? Já jsem nastoupil na závěr zápasu na 10 minut . Zkoušeli to na mně taky. Dal jsem mu pár ran do prsou a pošlapal jsem toho snědého pitchusmana i jeho kolegy, co mě pěstmi mlátili pokaždé když to šlo. Další tři na mě vyrukovali a udělal jsem jim to samé - nenechám si to líbit, když rozhodčímu je to jedno, já hraju férově a nemám zapotřebí aby tato lůza z některých mužstvev nám lámala nohy! Věřím, že jsme kolektiv a začneme hrát i tvrdě a nejen strašit je držkováním. Výkon ubohý a není to vinou našeho brankáře i když druhý gól v podstatě se dal chytat. Do dalších bojů a hlavně gólů.

Staré fotky

Čertík | 09.09.2011

Mám naskenované fotky z 80. let, až přinesu CD, mohly by se přendat do fotogalerie. Spoustu jsem jich už dříve rozdal. Máte-li někdo nějaké a chcete-li být také na naší stránce, přineste mi je. Za skenování poděkujme paní Věře Bejšovcové, vrchní komisařce z M.A.S.H. Areny.

Zkurvená letadla, já je tak nenávidím

Pischtavontokaj | 07.09.2011

ČEST PAMÁTCE SPORTOVCŮM-HOKEJISTŮM ČR! Za všechny sportovce Sokola Lečice

St.Huť : Lečice

Hoři | 06.09.2011

Po delsi dobe docela dobry referat Miro..je to takhle lepsi kdyz napises vic o fotbale..jinak si myslim ze vyhra zaslouzena,SUPER KLUCI,jen tak dal!!!

Re: St.Huť : Lečice

Dan | 06.09.2011