DISKUSE / KNIHA NÁVŠTĚV

kURňA Vašku držíme ti palce u té operace

Pišta | 30.05.2017

kýly! Já neměl odcházet od vás štve mě to měl jsem tam být alespoň jednu sezonu ještě,fakt mám z toho všeho výčitky...netušil jsem, že nedáte alespoň nějaké dva tři zápasy k dobru - vždyť máme dost dobré hráče. Zkuste to ještě za každou cenu zvrátit! Velmi držím palce z dálky a zkuste zabojovat!

Žlutozelená bitva aneb 10 zářežů na mírně nakloněné rovině Kocába Arény!

TJ Blk-Plk. | 11.05.2017

Kdo nedorazil tuto sobotu na Mistrák Našeho mančaftu, a raději zůstal doma "v pohodlí" křesla sledovat Naše hokejisty při !povinném vítězství nad matným Běloruskem (6:1) na MS, může po právu litovat nejenom, že mohl vidět o tři branky víc, byť bohužel to skončilo 4:6 v náš neprospěch, ale hlavně přišel o velmi slušný fotbal, zakončený krásnou oslavou 60ti vele-úspěšných sezón Jirky Hrba, skvělého člověka, šutéra, kouče a srdcaře vůbec! Kromě deseti branek, padlo i třicetikilový libově naložený pašík, který byl po celodenním "opalovaní" (grilování) pořad v obležení:-). Jen ten výsledek nás mrzel. Kdybychom takhle hráli pořád (jako proti předním týmům z Jesenice, Sedlčan, Krasné hoře atd.) předtím i potom, nemohli bychom být tak nízko jako se momentálně nacházíme:-(.Nutno na úvod podotknout, že sestava "zelenáčů"(barva dresů) disponovala 14cti hráči mladších 21 let. jen jeden stařík měl 32!. Přitom naše pevná-trojčlenná obrana ve vší úctě měla včetně na stoperu hrajícím Kojencem cca 125 let! No, my jsem dali do pole to nejlepší, co jsme měli-resp.co nám zbylo. Chyběli zranění Arnošt,Srbák a na MS fandící "rychlonožka" Rákoska a tuto sezonu příliš mnoho chybějící Lukašenko. Na naši lavičce pevně napínal dres i nervy asis. trenéra Čahoun st., přičemž jeho synové byli oba přítomni v poli na pravé straně za sebou. ještě o něco "těsnější"bylo triko Pepo Hrbka, který se zaskvěl v min. kole proti Jesenici, kdy hlavně díky jeho výkonu v bráně, jsem brali aspoň bod. Trojici na lávce doplnil zvadlý Bolek. Po lose do toho písknul pan Buran pardon Burian, resp. rozhodčí. A zelená lavina se do nás po mírně nakloněné rovině doslova "zařízla", přičemž pár hráčů soupeře nám domorodci přivezli až od splavu z Malých Lečic, kam se po proudu zaběhli-zatoulali.:-) no, každopádně se musela nejenom našeho obrana od úvodní minuty pěkně ohánět. První dvě tutovky z olasti malého vápna kozel ještě tělem kryl, ale po drobné teče Kojence byl padáčkem do levého růžku poprvé překonám již v 5. minutě utkání 0:1! a vypadalo to s námi zle-nedobře. Hůř nám bylo ještě víc v 15.minutě, kdy jsme dostali druhou branku 0:2! Třetí branku soupeře zastavil praporek pomezního. Potom se naše hra začala výrazně zlepšovat, začali jsme soupeře napadat v hlouby pole (obraně) tam byla jejich snad jediná slabina- přesněji v rozehrávce beků. a pomalu se nám začala hra dařit. Začalo úřadovat zejména trio našich mladíku-Koc-Kozlík-Urban. V 25.minutě po krásně kombinační akci zmiňovaného tria pohodlně zavěsil Michal Urban 1:2! jiskřička naděje začala hořet "naplno". Hra se oboustranně vyrovnala, hrálo se opravdu "nahoru-dolů" ve vysokém tempu, odpovídající úrovni zápasu spíše o čelo tabulky, než boj "o záchranu" v našem podání. Po jedné z mnoha našich standartních situacích z pravé strany se nám nepodařilo ani natřikrát!!! dostat balon do sítě, přičemž dvakrát za sebou zazvonilo po hlavičkách Kozlíka ml. a Tomáše Víška břevno a třetí pokus skončil těsně nad.Nedáš dostaneš se záhy naplno potvrdilo, kdy se na rohu malého vápna otočil jeden ze sedlčanských štírku a s přehledem-střelou po zemi, podél bezmocného Kozla zavěsil na 1:3! Naději nám vrátila 45.minuta, kdy se zcela nikým nekrytý, na penaltovém bodě stojící Kocík, prosadil precizní střelou k pravé tyči 2:3! Poločas.Zase bylo o co hrát. Bod by byl před zápasem supr, ale my jsem chtěli ještě o něco víc! O našem postavení v tabulce ani nemá cenu mluvit-body potřebujeme víc než prase sůl! nejprve jsme museli přestát úvodní-čekaný nápor soupeře, který korunoval bravurní robinsonádou Kozel, kdy doslova vytěsnil míč konečky prstů mimo bránu. V 57. minutě se po našem rychlém brejku, kdy míč putoval ze středu hřiště po ose-Kocík-Kozlík ml.a na zadní tyči nekompromisně zavěsující Michal Urban 3:3!!! A vypadalo, že to tak lacino skvěle hrajícím mladíkům-"zelenáčům" (dle barvy dresů!) ze Sedlčan zas nepůjde! Ale neuplynuly ani čtyři minuty a v 61.minutě se "z ničeho" přes čtyři naše bránící hráče prosazuje přízemním šourákem k tyči junior Kublíček (ten nás předesílám vyškolí ještě jednou) Potom nám začalo ubývat sil, zhruba od 70 minuty, už nevypadalo, že to urveme ve svůj prospěch. Šance byly, po jedné hlavičce ze šestnáctky míč otřel o tyč Kocík, ale chyběla šťáva. Soupeř tam poslal ve 46.minutě rovnou 5!!!!! čerstvých dorostenců a to se v závěru zápasu nepochybně projevilo. My jsem tak prostřídali, ale bez většího efektu. Po zbytečném faulu na 25 metrech neudržel kozlík na hrudi míč a soupeř odskočil na rozdíl dvou branek 3:5! 81.minuta. V závěrečných minutách se objevil v útoku i sám Kozlík a po faulu na něm na hranici šestnácky se kopal trestňák, který Michal bravurně zakroutil do levé šibenice a tak stav byl v 90. minutě, už jen 4:5! To by,ale nesměl přímo z rozehrávky na půlícím kruhu napřáhnout již zmiňovaný hostující Kublíček a míč k překvapení všech skončil krutě-po šesté za Kozlíkovými zády. 4:6!konec zápasu! Za tento gol, mohl už jen snad fotbalový Bůh, který teď nestojí Bohu-žel! na naší straně. A tak nesvěšovat hlavy, pokud budeme hrát aspoň takto, tak tu trojku udržíme. Věřit, hrát, bojovat, scházet se a pude to! Zápasu už jen chybělo oněch dříve chodících a fandících 113. diváku. Díky všem hráčům! Díky Jirko! Lečice jedem, vole!
zdar BLK

Re: Žlutozelená bitva aneb 10 zářežů na mírně nakloněné rovině Kocába Arény!

Pišta | 14.05.2017

Jirko k 60 hodně zdaru, zdraví,štěstí a lásky i k mužstvu:) myslíme na vás a fakt je nám smutno, tedy i z toho, že se nedaří i po tak krásných zápasech získat body. Pišta a Ildiko zdraví všechny z 9500km vzdáleného kontinentu

poprvé z džungle

pišta | 21.04.2017

kurňa hoši, jsem padl na zadek - vy jste poslední? trénujte útoky na branku na trénincích a nic jiného nejsou góly. do pitche neni to tady lehké u koho bydlíme bojují se sousedem a střílí po sobě-pistolemi myslím a dělají si naschvály musime do půl roku než ti naši co nám dali azyl odejdou do Evropy odtud vypadnout někde již na svůj pozemek, Ildi má co dělat aby to zvládla, napíšu zas nemáme možnost kvalitně nabít notebook pžes solary je tady období deštů,zdravime všechny pošleme fotky pak pišta a ildiko, zdravime i Kuldu a fanoušky

Re: poprvé z džungle